Úvodní strana » Ceník » Lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy

Ceník 2021/ 2022

1. stupeň ........................ 499,- / dítě / noc

2. stupeň ........................ 540,- / dítě / noc

střední školy .................. 570,- / dítě / noc

 

 • v ceně zahrnuta plná penze a pitný režim
 • na každých 15 platících žáků má jedna pedagogická osoba pobyt zdarma
 • dospělá osoba hradí rekreační poplatek obci 5-/den/osoba

 

Bližší informace k ubytování

 • Celoročně poskytujeme ubytování v budově s 38 lůžky a  až s 11 přistýlkami, všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením. Příjezd a odjezd dle dohody .

 • Vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, jelikož můžete využívat celý areál jen pro sebe a nejste nikým a ničím rušeni.

 • První den začíná obědem, poslední den snídaní. Možnost příkoupení obědu nebo balíčku poslední den. Stravování:  Plná penze 5x denně, celodenní pitný režim.

 • Časy jídel jsou určeny aktuálním provozním řádem nebo dle domluvy. Menu stravy je jednotné.  Zvláštní stravovací režim např. bezlepkovovou nebo bezmléčnou dietu je možné předem domluvit.

 • pobyty 4 noci/5dní : pondělí až pátek (lze dohodnout i jinak)  

 • Všeobecné a ubytovací podmínky

  Ubytovaní je v nástupní den k dispozici od cca 12  hodin nebo po dohodě, poslední den je nutné uvolnit do 10 hodin, pokud není dohodnuto jinak. Zavazadla Vám při příjezdu/odjezdu uschováme, k dispozici společenská místnost. Chata je vybavena lůžkovinami a povlečením (bez ručníků). Poslední den pobytu ŠVP předává objekty v řádném stavu. V  budově je vhodná domácí obuv. Denní úklid je zajišťování na sociálních zařízeních a všech společných prostorech. 

  Rezervační poplatek ve výši cca 40% dle dohody,minimálně však 2 měsíce před nástupem.

  Vyúčtování: hotově po příjezdu (případně  fakturou - musí být dohodnuto předem v objednávce).  Pobyt účtujeme podle skutečného počtu osob !!!

  Zdravotník není ve středisku přítomen, nejbližší zdravot. zařízení : nemocnice Šumperk,Nerudova 41 tel na spojovatelku je 583 331 111 Akutní případy se řeší standardně rychlou záchrannou službou 155.

  Středisko splňuje hygienické požadavky pro pořádání dětských zotavovacích pobytů, hyg.dozor: Krajská hyg.stanice Olomouc, pobočka Šumperk

  Provádíme pravidelné rozbory  pitné vody (rozbory jsou k dispozici na středisku nebo na vyžádání u společnosti VaK Bruntál)

  Jídelní lístky sestavujeme vždy v týdnu před akcí (možnost konzultace).

  Smlouvy pro školy nevystavujeme, zasíláme pouze rezervační a vyúčtovací faktury, kde je vše potřebné uvedeno. Případné smlouvy nám zaslané potvrzujeme - pokud jsou skutečnosti v nich uvedené v souladu s našimi Všeobecnými a platebními podmínkami.


  ONLINE REZERVACE


   

Náš penzion pouze cca 450m od sjezdovek!

5 sjezdovek, 3 vleky a to dvojkotva cca 820m, poma cca 550 m a 220 m dlouhý dětský vlek s packami pro úchyt. Denní úprava svahu, umělé zasněžování. Volný terén pro snowbordisty, skokánky a mnoho dalšího. Půjčovna lyží a všeho potřebného. Skvělé ceny skipasů!

 


Veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme :

Telefonicky: 734 796 941
Emailem: ujelena.jeseniky@gmail.com

 

OPĚT OTEVŘENO!

DLE VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ jsme povinni držet se těchto pravidel

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS


 

Pokoje a sauna!


čeká Vás větší odpočinek díky pobytu v sauně 


Každá rezervace musí být provedena písemně, proto prosíme, upřednostňujte při komunikaci s námi náš email

ujelena.jeseniky@gmail.com


Informace a rezervace

+420 733 380 696


Nejaktuálnější novinky a akce do Vašeho emailu:

Pole označená * jsou povinná.

 

facebook-1799690_1280.png