Úvodní strana » Hodnocení

Hodnocení

5.10.2019

Moc by jsme chtěli poděkovat za úžasné dny na chatičce u Jelena ????. Personál fantastický,milí, přátelský. Strava luxusní. Večeře jak od babičky a snídaně vše na co máte chuť ????. Už podruhé se vracíme . Rodinná atmosféra . Výborné rady kam na výlet . Pokoje útulné a čisté. Jste bezvadni MOC DĚKUJEME ♥️ Neli ,Emm, Kačka a Daška


5.10.2019

Na chatě u Jelena je krásně, útulno, teplicko, vynikajici péče a nejpříjemnější personál široko-daleko. Kdo sem vstoupí neprohloupi a zažije ten nejbajecnejsi pobyt v horách. Vynikající jídlo a óbr porce. Ještě jste tu nebyli? Chyba, a teď trada k Jelenovi


13.2.2017 (10.-12.2.2017)

Velmi hezké prostředí, skvělý personál. Vyšlo nám počasí, takže lyžování perfektní. Dětem nestačilo pokrytí wifi - dobrý signál chytali jen ve společných prostorách.


1.2.2017 (26.-29.1.2017)

Děkujeme za příjemný pobyt, byli jsme velmi spokojeni. Příjemný personál, hezké ubytování i dobré jídlo. Jen manželovi nechutnalo místní pivo.


24.1.2017 (pobyt 11.-15.1.2017)

Chata nabízí parkování, může se pochlubit úžasným tichem a klidem. Pokoj byl velmi útulný a čistý. V poměru cena x kvalita si opravdu nemůžeme stěžovat. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme


12.1.2017 (pobyt 7.-8.1.2017)

Na této chatě se mi velice líbila příjemná domácí atmosféra, kde jsem si připadala jako v ráji. Personál je velmi příjemný. Bylo to pro mne pohlazení na duši :).


Děkujeme za příjemně strávený pobyt. Bylo o nás velmi dobře postaráno. Personál velmi milý, vstřícný.....a výborná domácí strava. Přeji Vám hodně takto spokojených návštěvníků :-)

Volní, Ostrava (6.10.2016)


moc děkujem za příjemně strávený víkend u vás!! Jednoduché, ale velice čisté ubytování. super domácí strava, velice milé dvě paní, co se tady o nás tak krásně staraly. měla jsem strach ze společného soc. zařízení. ale úplně zbytečně. vše neustále čisté... pokud nám to časově vyjde, určitě se k vám zase někdy mrkneme.. alice s rodinou 

Alice N. (30.8.2016)


Hraběšice nás mile překvapily. Přivítala nás paní Zdena a pak ji vystřídala paní Margot. Obě paní byly příjemné, milé, ochotné, vstřícné, zkrátka fajn. Nejsme nároční, takže ubytování bylo v pořádku a co se týče okolí, tak se nám dědinka moc líbila. Jestli nám to zdraví dovolí, tak by jsme se tam jeli podívat ještě na podzim.

pí. Marešová (20.7.2016)


 

Děkuji za to, že jsem u Vás mohla být, jsem velká psí fena a ne vždy mě všude chtějí, u Vás mi bylo ale opravdu fajn, z pokoje jsem vždy vyběhla hned ven a nikdo nerušil mě a nikoho jsem nerušila já. Na pokoji jsem ležela na svém místečku a nic jsem nezničila :-)

Děkuji.

Enny, Brno (26.1.2016)


Děkujeme za pohodovou dovolenou. Vyšlo nám počasí, skvěle jsme si zalyžovali na prázdné sjezdovce i dětský vlek byl pro naše děti ideální. Dostatek prostoru a ticha na chatě nás také mile překvapil a dobrá kuchyně byla samozřejmostí.

Děkujeme!

Tvrdilovi, Ostrava (21.1.2016)


 

Paní provozní, jste skvělá!

Ano, domácí atmosféra s úsměvem, tak to je opravdu chata U Jelena. My nemáme rádi přečančané luxusní hotely, kde se člověk bojí si někde něco odložit, aby něco nezašpinil nebo nerozbil. Chata U Jelena je skvělá! A to jídlo - mňam mňam!

Těšíme se na příště!

Stránští, Újezd (14.12.2015)


 

Děkujeme za pěkné ubytování, příjemnou atmosféru a dobré jídlo.

Moc se nám u vás líbilo.

Kubíčkovi, Chrudim (6.12.2015)


Na podzim jsme s rodinou strávili prodloužený víkend na Jelenovi a ač nám počasí vůbec nepřálo,tak jsme si to užili. 

Příjemné krbové teplo u vchodu,pokoje tak akorát a paní servírka nám dala několik dobrých tipů kam se podívat/mimo jiné nám doporučila saunový svět u Jirsáka a byla to bomba v poměru cena-služby/.
Jídlo na Jelenovi,takové domácí. Sice žádné steaky(platili jsme spíše méně peněz,tak zase vím,že nemůžeme čekat bůh ví co),ale vždy jsme si pošmákli.Proto doporučuji. Jo a ještě jednu věc. V chatě bylo příjemné teploučko,což já miluji.
 
Monika Kratochvílová,Opava (28.11. 2015)

 

Minulý víkend jsme byli ubytováni na Vaší Chatě U jelena. Celkově se nám pobyt líbil, personál velmi vstřícný, milý a ochotný. Snídaně formou bohatých švédských stolů a tříchodová večeře také na vysoké úrovni. Navíc nám byla k dispozici varná konvice vč. hrnků, talířků a příborů, což jistě klienty potěší. Okolí chaty nabízí mnoho turistických tras, je velice krásné, proto věříme, že jsme nejsme naposledy. Pro Vaši chatu jsme se rovněž rozhodli, protože nám bylo umožněno vzít s sebou svého psa.

Děkujeme, přejeme hodně štěstí a síly k dalšímu podnikání.

Mgr. Alena Chromá (20.6.2013)


 

Ráda bych Vám poděkovala za krásně strávený týden v chatě U jelena. Bylo o nás krásně postaráno, mohli jsme si zasportovat, večer zpívat u táboráku, výborně nám paní Magda a Vlasta vařily a vytvářely příjemnou atmosféru.

Prosím vyřiďtě jim velké poděkování.

Mějte se hezky, ještě jednou děkujeme.

Marie Kárová (27.5.2013)


Přidejte prosím Vaše hodnocení. Děkujeme.

Pole označená * jsou povinná.

OPĚT OTEVŘENO!

DLE VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ jsme povinni držet se těchto pravidel

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS


 

Pokoje a sauna!


čeká Vás větší odpočinek díky pobytu v sauně 


Každá rezervace musí být provedena písemně, proto prosíme, upřednostňujte při komunikaci s námi náš email

ujelena.jeseniky@gmail.com


Informace a rezervace

+420 733 380 696


Nejaktuálnější novinky a akce do Vašeho emailu:

Pole označená * jsou povinná.

 

facebook-1799690_1280.png